Liga A rozpoczyna Nowy Rok

HOT NEWS LIGA A

W dniu dzisiejszym po raz pierwszy zobaczymy w akcji zawodników z Ligi A. Niektórzy z nich wystąpili już na innych zawodach organizowanych na torze Racing Kart, prezentując wyśmienitą formę. Po miesięcznej przerwie do stawki powraca Michał Grzyb, pod którego nieobecność komplet punktów trafił do Dawida Zagóla, który z kolei w ostatnich zawodach na RK(Gumi Elit Sport) musiał pogodzić się z wyższością Mateusza Matysa..szykują nam się zatem niesamowite zawody!

Miejsca 1-5
Z pewnością głównym faworytem jest tutaj Michał Grzyb, który nie tylko zademonstrował genialną formę na British Rental Kart Championschip ale również jest wciąż niepokonanym zawodnikiem w naszej lidze. W dzisiejszych zawodach wysoko szanse oceniamy również dla Mateusza Matysa i Dawida Zagóla, których forma zdecydowanie idzie do góry. W zawodach, w których zawodnicy jadą w normalnym kierunku znakomicie radzi sobie jeszcze dwóch kierowców: Tomasz Walas i Wojciech Grzyb, którzy znakomicie uzupełnią pierwszą „5”.

Miejsca 6-10
Tutaj w pierwszej kolejności stawiamy na Karola Stobińskiego. Zawodnik ten jest obecnie na 4. pozycji w tabeli, lecz właśnie ostatnie GP w normalnym kierunku nie poszło Karolowi najlepiej. Bardzo równo w obecnej edycji jedzie Janusz Meissner, który regularnie znajduje się pomiędzy 6. a 8. pozycją(z wyjątkiem lepszego początku – 4. miejsce) a naszym zdaniem i tym razem jego równa jazda zaprocentuje wysoką pozycją. Coraz lepiej spisuje się również Michał Bulak. Po braku obecności w I rundzie, słabym występie w II rundzie przyszedł czas na 4. i 2. miejsce. Z taką formą Michał ma szansę na bardzo wysoką pozycję na koniec edycji a my doskonale wiemy, że tego kierowcę stać na bardzo wiele. Podobną formę do Janusza Meissnera prezentuje Jacek Stryszowski. Kierowca z ogromnym doświadczeniem regularnie punktuje w górnej części tabeli, lecz TOP5 wpadło w jego ręce tylko raz. Pozostała nam jedna osoba do obecnej „5”. Tym razem stawiamy na Przemysława Wojnicza. Dobra forma fizyczna i łącznie lepsze wyniki od Wojciecha Stobińskiego w jeździe, w normalną stronę sprawiają, że naszym zdaniem będzie dzisiaj w TOP10.

Miejsca 11-14
Wiemy już, że i tym razem na większą ilość zawodników, którzy zakwalifikowali się do Ligi A liczyć nie możemy. Pojawi się 3 lub 4 Jokerów, ale ich pozycji nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Ostatnie miejsca należą naszym zdaniem do tych, którzy regularnie znajdują się w tej stawce i Wojciecha Stobińskiego, który naszym zdaniem może dzisiaj przegrać rywalizację z Wojniczem. Zawodnikami tymi są kolejno: Mateusz Kornecki, Łukasz Kasperczyk i najmłodszy zawodnik w stawce, Jerzy Glac, który radzi sobie w tej edycji coraz lepiej.

Prawdopodobny występ Jokerów:
– Patryk Łuczak(Liga B)
– Filip Włodarczyk(Liga B)
– Marcin Ulman(Liga B)
– Dominik Ulman(Liga B)
– Mateusz Wiche

Tabela Ligi A po IV Grand Prix:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *