II runda może zadecydować!

Przed nami rywalizacja w II Grand Prix w Lidze B. Wiemy, że na starcie nie pojawi się jeden z faworytów, Dawid Klarman i najprawdopodobniej nie uda się dojechał Grzegorzowi Lubaszce. W stawce powinni stawić się natomiast: Antek Kucharki, Grzegorz Motak i aspirujący do Ligi A Filip Włodarczyk. 

Miejsca 1-5
Dzisiejsza rywalizacji będzie niezwykle emocjonująca za sprawą zawodników, którzy dołączą do rywalizacji. Zdecydowanym faworytem dnia dzisiejszego jest Mateusz Bartsch, który pod nieobecność Dawida Klarmana zapewni sobie najprawdopodobniej tytuł mistrzowski w Lidze B. Na pierwszych pięciu miejscach naszym zdaniem znajdą się bracia Ulman, Marcin Mlostek i Filip Włodarczyk, który debiutuje dzisiaj w Lidze B.

Miejsca 6-10
Tu również mogą zajść małe zmiany. Do rywalizacji powracają powiem Antek Kucharski i Grzegorz Motak, którzy mogą znaleźć się w tym gronie. Z pewnością mamy tutaj również miejsce dla Jana Meissnera i Joanny Meissner. Kto znajdzie się tutaj jako piąty? Patryk Łuczak..liczymy, że trening i spadek wagi zrobią swoje 🙂

Miejsca 11-15
Ktoś musi znaleźć się w tej stawcem, lecz mamy nadzieję, że zawodnicy ci udowodnią nam że się mylimy 🙂 Marcin Piątkowski bardzo dobrze zaprezentował się w I rundzie i to on może być jednym z tych, który zaskoczy nas swoją jazdą. Podobnie ma się sprawa z Przemysławem Wolskim i Patrykiem Wroną. Pozostaje nam jeszcze dwóch zawodników, Vincent Vega i nowy zawodnik, Piotr Żemojtel, który dopiero dzisiaj zaprezentuje nam na co go stać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *