EKSTRALIGA RACING KART

Amatorska Liga Kartingowa

TABELA

LIGA B - III EDYCJA

PozycjaImię i NazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPVI GPMINI PKTSUMA
1Przemysław Kapustka2525252525-240,0125
2Jakub Stożek1416222222-203,596
3Piotr Żemojtel1618181818-182,588
4Patryk Łuczak201213145-138,564
5Filip Włodarczyk22202000-132,562
6Rafał Kocur181002014-131,562
7Marcin Piątkowski117101313-116,553
8Jacek Grobelny79101116-116,052
9Marek Jankowiak88111311-113,551
10Tomasz Wilczek131314010-111,049
11Patryk Wrona12118109-110,549
12Przemysław Wolski561298-84,040
13Szymon Skowron10141600-90,039
14Leszek Fucik94787-70,534
15Vincent Vega45676-57,528
16Anna Wodecka0001612-55,028
17Mateusz Bartsch022000045,022
18Adrian Szczęch000020-37,520
19Grzegorz Motak60000-13,06
20Paweł Niemczura00004-4,54
21Krzysztof Olszański30000-5,03
22Grzegorz Lubaszka00000-00

Klasyfikacja Generalna bez odrzucenia najgorszej rundy każdego zawodnika.

Nie przegap tego..

1 min read
1 min read
Ekstraliga Racing Kart | Newsphere by AF themes.