TABELA

LIGA B - III EDYCJA

PozycjaImię i NazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPVI GPMINI PKTSUMA
1Przemysław Kapustka252525---146,075
2Filip Włodarczyk222020---132,562
3Piotr Żemojtel161818---115,052
4Jakub Stożek141622---114,052
5Patryk Łuczak201213---103,545
6Tomasz Wilczek131314---91,539
7Szymon Skowron101416---90,039
8Patryk Wrona12118---72,530
9Rafał Kocur18100---66,528
10Marcin Piątkowski11710---66,527
11Marek Jankowiak8811---65,527
12Jacek Grobelny7910---61,525
13Przemysław Wolski5612---54,023
14Mateusz Bartsch0220---45,022
15Leszek Fucik947---44,019
16Vincent Vega456---37,515
17Grzegorz Motak600---13,06
18Krzysztof Olszański300---5,03
19Grzegorz Lubaszka000---00
19Sebastian Piwowarski000---00

Klasyfikacja Generalna bez odrzucenia najgorszej rundy każdego zawodnika.