Dwa mocne powroty do stawki!

W dniu dzisiejszym odbędzie się II runda Ligi A. Do rywalizacji powrócić ma Adrian Różycki i Michał Bulak, lecz dotarły do nas informacje o braku obecności Mateusza Matysa, który obecnie jest na drugim miejscu w tabeli i Jerzego Glaca. 

Dzięki nowemu przepisowi, który umożliwia posiadanie jednej nieobecności, szansę obu nieobecnych zawodników nie maleją, a powracający do rywalizacji Adrian Różycki i Michał Bulak mają szansę na wysokie pozycje. Rozpoczynamy zatem typowanie dzisiejszych miejsc, które naszym zdaniem zajmą poszczególni zawodnicy.

Miejsca 1-5
Bez żadnych wątpliwości w pierwszej „5” stawiamy na Michała Grzyba. Na wysoką pozycję naszym zdaniem powróci również Wojciech Grzyb, który w ostatnich zawodach zajął 7 pozycję. O zwycięstwo z pewnością powalczy Adrian Różycki i Karol Stobiński, a stawkę uzupełnimy Dawidem Zagólem, którego chwilowy spadek formy powinien już się zakończyć.

Miejsca 6-10
Zdecydowanie Stawiamy tutaj na Janusza Meissera będącego w wysokiej formie. Powracający Michał Bulak również powinien zająć wysokie miejsce. Do drugiej „5” zaliczymy również Jacka Stryszowskiego, Przemysława Wojnicza i Tomasza Walasa. Ten ostatni powinien pokazać lepszą formę ale o tym przekonamy się na zawodach.

Miejsca 11-13
Ostatnie 3 miejsca w dniu dzisiejszym zostawiamy dla Mateusza Korneckiego, Łukasza Kasperczyka i Wojciecha Stobińskiego – jak zwykle w tym miejscu zaznaczamy, że mamy nadzieję iż ci zawodnicy udowodnią nam swoją postawą naszą pomyłkę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *