EKSTRALIGA RACING KART

Amatorska Liga Kartingowa

TABELA

LIGA A - III EDYCJA

PozycjaImię i NazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPVI GPMINI PKTSUMA
1Michał Bulak2225252525-242,0122
2Tomasz Walas1814202022-218,594
3Karol Stobiński1612181616-193,578
4Wojtek Grzyb20220220-135,564
5Dominik Ulman8822018-132,056
6Marcin Ulman141313012-136,052
7Jan Meissner1368914-130,550
7Mateusz Kornecki105121013-130,550
9Jacek Stryszowski111101810-128,550
10Michał Grzyb2525000-93,550
11Wojciech Stobiński9781311-130,548
12Janusz Meissner121012140-129,548
13Łukasz Kasperczyk7010129-102,538
14Przemysław Wojnicz099128-99,538
15Dawid Klarman0221400-82,536
16Mateusz Matys0201600-81,536
17Dawid Zagól000020-42,520
18Adrian Różycki00000-00

Klasyfikacja Generalna bez odrzucenia najgorszej rundy każdego zawodnika.

Nie przegap tego..

1 min read
1 min read
Ekstraliga Racing Kart | Newsphere by AF themes.