Najmocniejsza stawka!

HOT NEWS LIGA A

W dniu dzisiejszym rozgrywana będzie III runda w Lidze A. Na starcie spodziewani są wszyscy zawodnicy, którzy zgłosili się do udziału w ten edycji, a swój poziom chcą sprawdzić również dwaj kierowcy z Ligi B: Filip Włodarczyk i Patryk Łuczak.

Czas więc na nasz typ tego, co wydarzyć się może w dniu dzisiejszym:
Miejsca 1-5
Niepodważalnie w pierwszej „5” znaleźć się muszą bracia Michał i Wojciech Grzyb. Obaj zawodnicy dominują nie tylko w naszej lidze i zdecydowanie są faworytami do zwycięstwa w tej rundzie. Do rywalizacji powraca Mateusz Matys, który w I GP zajął 2 pozycję. W tym zestawieniu naszym zdaniem znajdzie się również miejsce dla Tomasza Walasa i Dawida Zagóla, którzy co prawda jeżdżą w kratkę, lecz dzisiejsze kwalifikacje „z prądem” powinny dać chłopakom z „Seba Racing Team” wysokie lokaty.

Miejsca 6-10
Na początek oczywiście Karol Stobiński i Janusz Meissner. Dwóch kierowców z potencjałem, którzy w znacznym stopniu powinni zagrozić czołówce. Nie możemy zapomnieć o zawodniku, który naszym zdaniem, przy choćby minimalnym treningu byłby w stanie walczyć o zwycięstwo w każdej rundzie. Mowa o Adrianie Różyckim, który z ogromnym doświadczeniem jest w stanie być bardzo wysoko ale jego forma jest dla nas wielką niewiadomą(w II rundzie zajął 6 miejsce). Do drugiej „5” zdecydowanie dołączyć powinien Jacek Stryszowski, który w I GP zajął wysokie 5 miejsce, a dzisiaj w podobnych warunkach liczymy na podobny wynik. Podobnie sprawa ma się z Michałem Bulakiem. Co prawda zawodnik ten nie brał udziału w I rundzie ale wiemy, że jest do bardzo solidny kierowca, który jest w stanie być bardzo wysoko w każdym Grand Prix.

Miejsca 11-15
Wciąż nie jesteśmy pewni formy Jerzego Glaca. Najlepszy kierowca poprzedniej edycji w Lidze B nie zaczął najlepiej sezonu, a w ostatniej rundzie zaliczył nieobecność. „Jerzyk” znajduje się w tym zestawieniu, lecz jego umiejętności, które cały czas rosną, powinny pozwolić najmłodszemu zawodnikowi w stawce na rywalizację w górnej części tabeli. Najcięższym wyzwaniem jest bardzo duże doważanie z jakim musi mierzyć się ten zawodnik. Obok „Jerzyka” stawiamy Przemysława Wojnicza, który cały czas pracuje nad swoją formą fizyczną. W ostatnim GP coś poszło jednak nie tak jak powinno, przez co nie do końca wiemy w jakiej obecnie formie jest ten zawodnik. Ostatnie trzy pozycje, które musimy rozpisać to miejsce dla Wojciecha Stobińskiego, Mateusza Korneckiego i Łukasza Kasperczyka(kolejność oczywiście przypadkowa). Zawodnicy, którzy w każdej rundzie poprawiają swoje rezultaty i są bardzo nieobliczalni mogą zajmować pozycje zarówno wysokie, jak i właście w końcówce stawki. Wszystko zależy od dnia 🙂 A my życzymy tym Panom właśnie dobrego dnia w dniu dzisiejszym 🙂

Jokery:
Obaj zawodnicy cały czas dążą do awansu, do elity w Ekstralidze Racing Kart. Obecne pozycje tych kierowców wyglądają następująco(bez odrzucenia najgorszej rundy): Patryk Łuczak P6, Filip Włodarczyk P9(jedna nieobecność). Dzisiaj sprawdzają swoją formę na tle Ligi A, a przy okazji mają szansę na złapanie cennego doświadczenia, które pomoże w rywalizacji w Lidze B. Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *