Kilku faworytów do awansu

HOT NEWS LIGA B

Historyczny start Ligi A połączony był z wielkim wydarzeniem, jakim niewątpliwie była inauguracja Ligi B. Nowy system ligi przyciągnął znacznie większą liczbę uczestników niż początkowo zakładano. Dzięki temu w terminie I rundy, na torze Racing Kart, pojawiło się aż 32 zawodników. 

Liga B przewiduje maksymalnie 15 miejsc. W przypadku większego zainteresowania w późniejszych terminach, powstanie Liga B2, która będzie tym samym poziomem co Liga B1. W takim przypadku z obu lig, do wyższej klasy awansuje po 2 najszybszych kierowców w danej edycji.

Początek sezonu Zima/Wiosna 2018 to start 12 kierowców, którzy przez najbliższe 6 rund rywalizować będą o mistrzostwo Ligi B i awans do grona najszybszych zawodników w Krakowie. Wszystkie przepisy są takie same jak w Lidze A, lecz punktacja jest uzależniona od ilości osób.

Skrócona relacja:
Pierwsze zawody łączyły start Ligi A i B. Ogromne zainteresowanie startem w naszej lidze sprawiło, że rywalizacja mogłaby potrwać do późnych godzin nocnych. Decyzją organizatora, rundy finałowe zostały przełożone na II rundę każdej z lig. Wszyscy nowo zgłoszeni  rozpoczną swoje przejazdy po zakończeniu zaległych przejazdów z rundy pierwszej.

Poniżej przedstawiamy wyniki po rundzie pucharowej w Lidze B:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *