Wszyscy w grze!

Dzisiejsze Grand Prix zapowiada nam się niezwykle emocjonująco. Po wprowadzeniu nowego przepisu, pozwalającego odrzucić najgorszy występ każdego uczestnika, do rywalizacji od mistrzostwo Ligi B powraca.. Dawid Klarman. 

Oczywiście nikt nie miał na uwadze Dawida. Głównym zamysłem nowego przepisu jest fakt, iż każdemu zawodnikowi może wypaść losowe zdarzenie, które uniemożliwi mu start w którym z Grand Prix. Jest to jednoznaczne z pozbawieniem szans na walkę o wyższe cele.

Czas więc zastanowić się nad tym jak podzielą się siły w dzisiejszym Grand Prix:

Miejsca 1-5
Pierwsza piątka sprawia nam chyba największy problem. Wielu zawodników w ostatnim czasie podniosło swój poziom co sprawia, że rywalizacja w Lidze B staje się niesamowicie ciekawa. Przypomnijmy również, że do Ligi A może awansować jedynie 5(!) najszybszych co dodatkowo potęguję emocje z tym związane 🙂 Na pierwsze trzy miejsca wstawiamy takich zawodników jak: Mateusz Martsch, Dawid Klarman i Jan Meissner(kolejność przypadkowa). Do tej trójki naszym zdaniem dołączy jeszcze Marcin Mlostek i Filip Włodarczyk.

Miejsca 6-10
Na starcie wpisujemy Patryka Łuczaka. Pierwsze GP w dolnej stawce a drugie juz w czołówce.. ta niepewność powoduje, że czekamy na więcej i liczymy, że Patryk udowodni nam swoją wartość. Zdecydowanie mamy tutaj również braci Ulman(Marcin i Dominik). Grzegorz Lubaszka – jeżeli pojawi się ten zawodnik w dzisiejszym starciu to również będzie jeden z zawodników bijących się o pierwszą „5”. Na miejsca 6-10 przewidujemy również Antka Kucharskiego, czyli naszego mistrza od wygrywania Finału B :)))

Miejsca 11-15
Joanna Meissner, zdecydowanie powinna powalczyć o wyższe pozycje. W ostatnim GP pech sprawił, że nie wygrała Finału B co spowodowało, że zajęła niższą lokatę. Jak będzie tym razem? Naszym zdaniem zrobi wszystko by walczyć o wyższe miejsca ale stawka jest bardzo mocna. W tym zestawieniu lądują również panowie: Przemysław Wolski, Grzegorz Motak, Marcin Piątkowski i Piotr Żemojtel – wszyscy na podobnym poziomie co sprawia, że mamy problem z dokładnym określeniem ich pozycji 🙂

Miejsca 16-17
Ktoś te miejsca zająć musi. Naszym zdaniem będzie to Patryk Wrona i Vincent Vega, którzy mocna rywalizują między sobą, wymieniając się pozycjami. A być może tym razem ci Panowie nas zaskoczą i zepchną rywali z górnych miejsc?

Na wszystkie pytania dostaniemy odpowiedź po godzinie 19:00 dnia dzisiejszego 🙂 Serdecznie zapraszamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *