Potrójne emocje!

HOT NEWS LIGA A

Trzeci poniedziałek miesiąca to oczywiście rywalizacja 20 najszybszych zawodników z Krakowa! II runda będzie jednak wyjątkowa, a wszystko za sprawą przerwanej rywalizacji w rundzie I. 

Wyścigi, system pucharowy, wyścigi..właśnie w takiej kolejności odbywać się będzie rywalizacja. Kolejną zmianą będzie nowe obciążenie, które delikatnie powinno ulepszyć poprzedni system doważania gokartów. Zapowiadają się niezwykłe emocje co dodatkowo potęgują znakomite wyniki podczas treningów naszych zawodników.

Największy powód do zadowoleni ma Mateusz Matys, który podczas piątkowego treningu poprawił swój własny czas, ustanawiając tym samym kolejny rekord toru. Forma tego zawodnika zatem jest wysoka, choć trzeba przyznać, że pozostali uczestnicy również nie próżnowali podczas weekendu.

Zaskoczeniem dla zawodników może być fakt, iż dzisiejsza jazda pucharowa odbywać się będzie pod prąd. Tego w tym sezonie jeszcze nie było co doda nam kolejnych emocji podczas rywalizacji na czasy. Wyścigi odbywać się będą w normalnym kierunku, który dostępny jest na co dzień, na torze Racing Kart.

Emocje zaczynamy dzisiaj o godzinie 19:00 🙂

Poniżej przedstawiamy zestawienie zaległych finałów z rundy I:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *