LIGA A: Mocne nazwiska w stawce!

HOT NEWS LIGA A

Przed nami inauguracyjne Grand Prix w ramach Kartingowej Ligi Racing Kart. Będzie to nie tylko start nowego sezonu, ale również początek zupełnie nowej formuły w zawodach indywidualnych na torze w Sulechowie. 

START: 19:00
DATA: 15.01.2018
MIEJSCE: Racing Kart – tor gokartowy

Nowa formuła przewiduje rywalizację pucharową – każdy zawodnik jedzie każdym dostępnym gokartem – w której o kolejności decyduje suma najlepszych czasów. Następnie zawodnicy zostaną podzieleni na biegi finałowe(wyścigi). Za każdą część rywalizacji otrzymuje się daną liczbę punktów. Zawody wygrywa ten zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów w pojedynczym Grand Prix.

Liga A – najszybsza dwudziestka zawodników kartingowych w Krakowie, prezentuje się niezwykle okazale. Do ścigania powrócili znakomici zawodnicy, znani z krakowskich hal kartingowych, uzupełnieni młodymi talentami z najwyższej półki. Całej stawce przewodzą faworyci, czyli pierwsza trójka poprzedniego sezonu: Michał Grzyb, Sebastian Piwowarski i Adrian Różycki.

Do krakowskiego ścigania powrócili tacy zawodnicy jak: Mateusz Słomka, Dariusz Nowak, Franciszek Palmirski, Wojtek Kowalczyk czy Adrian Dziurdzia. Trzeba jednak zaznaczyć, że cała 20-osobowa stawka zasługuje na wielki szacunek i uwagę podczas starć finałowych.

Poniżej prezentujemy najszybszą 20 zawodników po Eliminacjach(ostateczna lista ogłoszona zostanie tuż przed zawodami):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *