Liga A na start!

HOT NEWS LIGA A

I Grand Prix w Lidze A przyszło nam rozgrywać w okresie świątecznym. Jak można się było domyślać, nie jest to najlepszy termin dla kilku zawodników. Na starcie zabraknie dzisiaj 4-5 z nich, lecz nowa zasada od II edycji pozwala na opuszczenie jednej rundy(najgorsza runda każdego zawodnika jest odliczana od klasyfikacji generalnej). 

Na starcie nie pojawią się: Dawid Zagól, Mateusz Matys, Przemysław Wojnicz i Adrian Różycki. Odnośnie pozostałych zawodników nie mamy takowej informacji o ich nieobecności, zatem stawka będzie bardzo mocna. Czas zatem zabawić się w typowanie wyników I Grand Prix w Lidze A:

Miejsca 1-5
Forma topowych zawodników z poprzedniej edycji, która zakończyła się w lutym nie uległa zbytnio zmianie. W pierwszej „5” naszym zdaniem pojawią się: Michał i Wojciech Grzyb, Karol Stobiński, Tomasz Walas i Michał Bulak. Są to zawodnicy topowi z poprzedniej edycji(nie licząc Zagóla i Matysa).

Miejsca 6-10
Tutaj również postawimy na sprawdzone nazwiska, lecz z jednym wyjątkiem. Budujący swoją formę Dawid Klarman, którego miejsce w Lidze A było od I edycji(powody osobiste sprawiły, że zaczął rywalizację od Ligi B). W tym gronie znajdzie się również Jacek Stryszowiski, Jannusz Meissner, Wojciech Stobiński i najmłodszy w stawce Jan Meissner.

Miejsca 11-14
Pozostałe pozycje należeć będą do Marcina i Dominika Ulman. Naszym zdaniem brak rywalizacji między braćmi a większa współpraca podczas wyścigów powinna przełożyć się na ich topowe pozycje w tej lidze..ale czy bracia są w stanie sobie odpuścić? 🙂 Do tego zestawienia dołączamy Mateusza Korneckiego i Łukasza Kasperczyka. Panowie podobnie jak bracia Ulman rywalizują głównie ze sobą i być może to sprawia, że ich umiejętności nie są w pełni wykorzystane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *