TABELA

LIGA C

PozycjaImię i NazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPMINI PKTSUMA
1Paweł Blacha25----58,0025
2Michał Zając22----56,0022
3Michał Durak20----54,7520
4Andrzej Matuszewski18----52,0018
5Szymon Antkiewicz17----48,0017
6Łukasz Krzyściak16----47,0016
7Krystian Rycharski15----46,5015
8Marcin Tomaszewski14----45,5014
9Marcin Wołkoun13----42,0013
10Hugo Wołkoun12----37,2512
11Adam Kogut11----36,5011
12Edward Pitala10----32,5010
13Maciej Figwer0----00
13Michał Rokita0----00

* Tabela ligowa bez odrzuconej jednej najgorszej rundy dla każdego zawodnika