TABELA

LIGA C - IV EDYCJA

PozycjaImię i NazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPVI GPMINI PKTSUMA
1Sebastian Piwowarski222525---150,072
2Brian Kurleto182213---125,053
3Dawid Figwer201611---104,547
4Krzysztof Korzeniak141414---108,542
5Krzysztof Czaja02022---90,542
6Kamil Górszczak01820---88,038
7Piotr Miller111312---88,036
8Przemysław Marzec16016---76,532
9Marcin Sędybył10106---62,526
10Krystian Kopacki2500---49,525
11Eryk Kowalczyk0018---40,518
12Karol Kruczek0014---36,514
13Tomasz Petrykowski095---32,014
14Wojciech Kapuścik0120---30,512
15Radosław Repeć0110---26,511
16Bartosz Mazur0010---20,510
17Arkadiusz Lekki009---19,59
18Maciej Borowicz080---20,08
19Grzegorz Gajecki008---16,08
20Dariusz Nowak000---00

* Tabela ligowa bez odrzuconej jednej najgorszej rundy dla każdego zawodnika