Rywalizacja nabiera rumieńców!

HOT NEWS LIGA B

To już przed ostatnia runda w Lidze B. Każdy z zawodników mniej więcej wie o co będzie w stanie powalczyć do końca edycji. Nie liczą się jedynie miejsca w tabeli, lecz bardzo ważny jest rozwój osobisty każdego z kierowców a trzeba przyznać, że każda runda staje się coraz bardziej wyrównana. 

Z informacji jakie mamy, dzisiejsza data nie jest najlepsza przynajmniej dla 4! zawodników. Ich nieobecność może dość mocno namieszać w czołówce co naszym zdaniem doda smaczku do ostatniej rundy w obecnej edycji.

Miejsca 1-5
Zdecydowanym faworytem jest tutaj oczywiście Dawid Klarman. Do najszybszej „5” dołączyć powinni również Marcin i Dominik  Ulman, którzy w ostatnim czasie podskoczyli w ligowej tabeli. Naszym zdaniem o podium powalczy również Marcin Mlostek i Patryk Łuczak – pożądny trening powinien wreszcie zaprocentować!

Miejsca 6-10
W środku stawki postawimy na najmłodszego zawodnika w stawce, Jana Meissnera. Obok Janka musi być również miejsce dla mamy, Joanny Meissner 🙂 Ponadto naszym zdaniem w tym zestawieniu znajdą się Przemysław Wolski, Piotr Żemojtel i Marcin Piątkowski.

Miejsca 11-15
W tym Grand Prix będzie to ta ostatnia „5”. Zaczniemy to zestawienie od mistrza finałów, Antka Kucharskiego. jest tu również miejsce dla Grzegorza Motaka, który ostatnio formą nie zachwyca. Patryk Wrona i Vincent Vega to nasi stali bywalcy w tym składzie 🙂 Pojawi się dzisiaj również nowy zawodnik, którego znamy z występów w Lidze Rzeszowskiej, Przemysław Kapusta – obecnie w trzeciej „5”, lecz jeśli tylko szybko poradzi sobie z zasadami Ekstraligi, może zająć miejsce znacznie wyżej.

Pewni nieobecni: Mateusz Bartsch, Filip Włodarczyk, Grzegorz Lubaszka, Mariusz Nowicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *