Przed nami już 4 rywalizacja w Lidze A

HOT NEWS LIGA A

Już dzisiaj startujemy z IV Grand Prix w Kartingowej Lidze Racing Kart. Niestety rozpoczęty sezon na torach otwartych może spowodować poważne braki w liczebności osób w rywalizacji.

Miejsca 1-5
Do najszybszej piątki w Klasyfikacji Generalnej dołączył przed miesiącem Mateusz Matys i naszym zdaniem może on znacząco włączyć się w rywalizację o czołowe lokaty w tej edycji. Pozostałe pozycje w tym zestawieniu są praktycznie takie same od samego początku rywalizacji z delikatnymi zmianami pomiędzy zawodnikami: 1. Michał Grzyb, 2. Wojciech Grzyb, 3. Adrian Różycki, 4. Dawid Zagól.

Miejsca 6-10
Na czele „drugiej piątki” znajduje się Sebastian Piwowarski, lecz właśnie jest to pierwszy niewiadomy, jeżeli chodzi o dzisiejszy występ. Tuż za nim znajduje się najmłodszy w stawce Bartosz Grzywacz. Zważywszy na fakt, iż dzisiejsza rywalizacja toczyć się będzie „pod prąd”, bardzo ciekawi jesteśmy występu Karola Stobińskiego i Tomasza Walasa, którzy właśnie przy okazji II GP zaliczyli najlepsze swoje występy. Natomiast Michał Bulak być może złapał swoją dawną formę i dobrym występem z III GP zacznie marsz ku górnym rejonom tabeli.

Miejsca 11-15
Najważniejsze pytanie w tej stawce brzmi, czy pojawi się nieobecny przed miesiącem Franciszek Palmirski, jeżeli nie, to faworytem, po ostatniej dobrej jeździe staje się tutaj Jacek Strzyszowski, który z tych pozycji pojechał ostatnio najlepiej. Nie wolno jednak lekceważyć pozostałych zawodników: Adriana Dziurdzię, Janusza Meissnera i Wojtka Stobińskiego, którzy swoimi trenigami mogą zwiększyć przewagę nad rywalami.

Miejsca 16-20
Na tych pozycjach mamy już dwóch zawodników, którzy prawdopodobnie nie wznowią startów w ligowej rywalizacji(Mateusz Słomka i Wojciech Kowalczyk). Mateusz Bartosik nie pojawił się na III GP, lecz liczymy na jego przyjście w dniu dzisiejszym. Formy Michała Grzywacza niestety nie znamy, lecz Dariusz Nowak, swoimi ostatnimi treningami udowodnił, że może powalczyć o znacznie wyższe miejsca niż dotychczas i odzyskać formę sprzed lat, gdy był jednym z najszybszych zawodników w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *